Ką veikti vasarą?

Vieni netrukus keliausite į žurnalistikos praktikas, kiti prie jūros, o dar kiti gal sumanysite, jog vasarą reikia paganyti sielą? Jeigu kiltų tokios mintys, siūlau pasvarstyti galimybę nuvykti į du susibėgimus, kuriuose galėsite ir smegenis pamankštinti, ir susipažinti su mąstančiais, kūrybingais žmonėmis. Tai Santaros-Šviesos suvažiavimas Alantoje ir Baltų lankų studijų savaitė Druskininkuose.

Abu renginiai buria intelektualius žmones, plečia akiratį, kartais provokuoja pasižiūrėti į pasaulį ir save kitaip negu esame įpratę. Renginius gausiai lanko jaunimas — Jūsų kartos atstovai.

Man buvo 21, kai pirmukart dalyvavau Santaros-Šviesos suvažiavime, JAV. Keturios dienos ir trys naktys padėjo susirasti bendraminčius, su kuriais bičiuliaujuos iki šiandien. Atkūrus Lietuvos valstybę, Santara-Šviesa įsisteigė ir Lietuvoje. Gal ir Jūs susirasite tai, ko ieškote.

Baltos Lankos yra labiau akademinis susibūrimas, bet siūlau nepabijoti. Kalbama ne paukščių kalba, rasite ko pasiklausyti ir apie ką pamąstyti. O jeigu domitės semiotika, esate girdėję apie Algirdą Julių Greimą (apie jį užsimenu paskaitose), tai jo paieškų tradicijos tęsiamos būtent šiame susitikime.

Santara-Šviesa birželio 20-22 Molėtų rajone, Alantoje, Naujasodyje, Technikumo g. 2. Programa ir info apie dalyvių registraciją.

Baltos lankos liepos 3-6 Druskininkuose, Vilniaus al. 7 (Viešbutis „Europa Royale“). Programa ir info apie dalyvių registraciją.

Visiems linkiu nuostabios vasaros.

 

 

 

Speak Your Mind

*